trende

Seyhan Evden Eve Nakliyat

20.12.2021
612
Seyhan Evden Eve Nakliyat

Seyhan Evden Eve Nakliyat

Seyhan evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için Varan taşımacılık olarak Adana ilinin tamamında profesyonel taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Gerek seyhan içerisinde gerek Adana’nın farklı bir bölgesine taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Evden eve taşımacılık hizmeti uzmanlık isteyen bir iştir ve her nakliye şirketi ev taşımacılığı yapamaz. Normal bir taşımacılık hizmetinde paketleme, ambalajlama, yükleme ve boşaltma gibi prosedürler olmadığı için piyasada karşınıza çıkacak insanlara evinizi veya işyerinizi taşıtmayın.

Evden eve nakliyat şirketlerinin en önemli özelliği ekip olarak çalışmasıdır. Ekibin içerisinde iki hamal, bir mobilyacı ve bir paketlemeci olmak üzere en az dört kişi yer almaktadır. Sözü geçen ekip evin içerisinde yer alan eşyaların demontaj, paketleme ve taşıma işlemlerini yapan profesyonel kişilerden oluşur. Ayrıca nakliye ekibimizde yer alan insanların müşteri ile iletişimlerinin son derece iyi ve nazik olmasına önem veriyoruz.

Seyhan Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de son yirmi yıl içerisinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Yük asansörü bulunmayan apartmanlarda taşımacılık hizmeti genellikle mobil dış cephe asansörleri ile gerçekleştirilmektedir. 400 kilo ağırlığa kadar yükü yukarı çıkarabilen veya aşağı indirebilen asansör sistemleri 25. kat’a kadar hizmet verebilmektedir. Varan taşımacılık olarak bütün müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Seyhan Sigortalı Nakliyat

Sigortalı taşımacılık özellikle ev veya işyerlerini taşırken fazlası ile gereklidir. Sigorta sayesinde eşyalarınızın taşınırken zarar görmesi halinde meydana gelen zararınız karşılanmaktadır. Sigorta kapsamına kamyonun içerisinde yer alan tüm eşyalar girmekte olup eşyalarınız kazalara, doğal afetlere veya terör olaylarına karşı kapsam dahilindedir. Taşımacılık esnasında meydana gelen varsa ufak tefek zararlarınız bunları sigortaya bildirmeden kendimiz karşılıyoruz.

Seyhan Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık fiyatları hakkında araştırma yapmak istiyorsanız internet üzerinden araştırma yapmak son derece yanlış olacaktır. Sürekli değişen işçilik rakamları ve akaryakıt fiyatlarından dolayı müşterileri fiyatlar konusunda doğru bir şekilde bilgilendirmek neredeyse imkansız halegelmiştir. Nakliyat ihtiyacınız ile ilgili fiyat teklifi almak için nakliye şirketinden ekspertiz talep edin veya taşınacak olan eşyalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden nakliye şirketine göndererek fiyat teklifi talep edin.

Seyhan Asansör Kiralama

Şehirlerarası ev taşımacılıklarında kimse asansör sistemini yanında götürmez. Bundan dolayı gittikleri şehirde asasör kiralamaktadırlar. Bizler, Varan taşımacılık olarak Adana Seyhan ilçesinde asansör kiralama hizmeti sağlıyoruz. Sadece nakliye şirketlerine değil, yeni aldığı mobilyaları veya beyaz eşyayı evine çıkarmak isteyen veya evinde yer alan eski eşyaları aşağıya indirmek isteyen kişilere de asansör kiralama hizmeti sunuyoruz.

Seyhan Evden Eve Taşımacılık

Seyhan evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren onlarca nakliye şirketi içerisinde tercihinizi yaparken kaliteyi daima göz önünde bulundurun. Bugün bir evin eşyalarını alırken avuç dolusu para harcıyoruz. Taşınırken eşyalarımızın zarar görmesini kesinlikle istemeyiz. Bu yüzden eşyalarınızı taşıtırken mutlaka profesyonel bir nakliye şirketi tercih edin.

Seyhan Şehiriçi Taşımacılık

Seyhan içerisinde veya Seyhan’dan Adana’nın farklı bir ilçesine yapılacak olan taşımacılık işine şehir içi taşımacılık denmektedir. Şehir içersinde yapılan taşımacılıklarda eşyalarınız aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Şehir içi taşımacılıklarda alacağınız hizmet aynı şehirlerarası taşımacılıklarda olduğu gibidir. Farklı olan tek şey teslimar süresidir.

Seyhan Şehirlerarası Nakliyat

Adana Seyhan ilçesinden Türkiye’nin farklı bir iline yapılan taşımacılık hizmetine şehirlerarası taşımacılık hizmeti denir. Şehirlerarası taşımacılıklarda 300-400 KM’ye kadar mesafelerde eşyalar aynı gün teslim edilebiliyorken daha uzak mesafelerde eşyalar genellikle ertesi gün teslim edilmektedir. Şehirlerarası taşımacılıklarda anlaşılan ödeme tutarının yarısı kamyon yola çıkmada yapılır ve kalan kısım ise eşya teslim edildikten sonra.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hami Akdoğan
Hami Akdoğan
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?