trende

Evden Eve Nakliyat

15.12.2020
1.771
Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat Sektörünün Lideri…

Adana ilinde itiyaç duymuş olduğunuz şehir içerisinde veya başka bir ile yapılacak olan taşımacılıklarda sizlere profesyonel ve güvenilir taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeniliklere açık olan Varan Taşımacılık kurumsal yapısı ile Adana ilinde en çok tercih edilen ve tavsiye edilen şirket ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Hangi işi yapacak olursanız olun yaptığınız işe saygı duyar ve o işi severek yaparsanız çok başarılı olacağınızdan şüpheniz olmasın! Bizler, Varan taşımacılık olarak yaptığımız işi benimsiyor ve hizmet sağlarken daima kaliteli taşımacılık çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Bir çok insan için eşya taşımacılığı basit bir iş gibi görünse de sektörün içerisine girdiğinizde durum hiç öyle değildir.

Taşımacılık Sektörünün İşlerlik Kazanması

İşini bilen elemanların bu sektörde çalışması müşterilerin güvenini kazanmasını sağlıyor. Adana evden eve taşımacılık sektöründe bir devrim niteliğinde olan asansörlü taşımacılık uygulamasında, zamandan ve iş gücünden tasarruf ettirir. Bu uygulamanın sağladığı fayda iş güvenliğini destekler. Ayrıca taşınan eşyaların hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Bu taşıma işleminden önce taşıma işini yapacak olan firma ve işini bilen elemanları çalışma sahasını inceler. Bu detaylı inceleme sonucunda profesyonel çalışma ekibinin kararına göre işlem gerçekleştirilebilir. Çalışma ekibi, ev eşyalarının taşınabilirliğine bakarak gerekli olan ekipmanları temin ederek taşıma işlemi için ilk adımı atar.

Taşıma Sürecinde Karar Aşaması

Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce çalışma ekibi, eşyaların zarar görmemesi için paketler. Paketleme sürecinin sonrasında eşyalarınız bir balkon veya pencereden asansörün sepetine konularak taşıma işlemine başlanır. Yük asansörüyle hedefine ulaşan araçlar yere değmeyecek şekilde taşıma yapılarak araca yüklenir. Yeni bir hayata taşınırken bu işlemin tersi uygulanarak can ve mal güvenliği sağlanır.

Eşyaları taşıyacak olan asansörlü düzenin kat sayısına, eşya ağırlığına eşyanın önemine ve eşyanın büyüklüğüne göre değişir. Asansörlü taşıma fiyatları, bu koşullara göre belirlenir. Eşyaların korunmasını sağlayan paketleme sistemi asansörlü taşımacılık sisteminin fiyatını arttırıyor. Bu fiyatı artışı tüketici tarafından kabul görebileceği biçimde uygulanmaktadır. Böylelikle tüketici tarafından taşıma işlemine karar verilir.

Neden Varan Taşımacılık?
 • Müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır.
 • Alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile hizmet sağlamaktadır.
 • Genç ve geniş bir araç filosu ve çok sayıda asansöre sahiptir.
 • Profesyonel paketleme hizmeti sayesinde taşımacılıklarda eşyalar zarar görmemektedir.
 • Müşteri ihtiyaçlarına uygun ve rekabetçi fiyatlara çözüm üretiyoruz.
Fotoğraf Galerisi

Profesyonel Paketleme

Eşyaların transfer sürecinde zarar görmemesi için iyi yapılmış bir paketleme şarttır. Taşımacılık öncesi paketleme işlemleri ne kadar iyi yapılır ise taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı o kadar az olacaktır. Bizler, Varan taşımacılık olarak Avrupa Standartlarında ambalajlama malzemesi tercih ediyoruz ki bu da

Sıkça Sorulan Sorular
Taşımacılık hizmetleriniz sigortalı mı?

EVET, İşletmemiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz tüm eşyalar sigorta güvencesindedir. Meydana gelebilecek her türlü zararda sigorta şirketi tarafınızdan zararınız karşılanmaktadır.

Ödemeyi nasıl ve ne zaman yapıyorum?

Şehir içi yapılan taşımacılıklarda ödemeyi iş bitiminde makbuz karşılığı nakit veya işletmemiz banka hesabına yaparken şehirlerarası taşımacılıklarda ise ücretin yarısı eşya yüklenip kamyon yola çıkmadan önce kalan yarısı ise teslimattan sonra yapılmaktadır.

Kamyonlarınız kapalı mı?

Varan taşımacılık araç filosunda yer alan bütün kamyoın ve kamyonetler eşya taşımacılığı için özel tasarlanmış kapalı kasalara sahiptir. Taşımacılığını gerçekleştirmekte olduğumuz eşyalar hiçbir şekilde dış hava şartlarından etkilenmemektedir.

Eşyalarım nasıl paketleniyor?

Taşınacak olan eşyalar streç folyo ve balonlu naylon kullanılarak paketlenmektedir. Tercih etmiş olduğumuz ambalajlama malzemeleri kesinlikle kanserojen madde içermemektedir ve kullanılmamıştır.

Araçlarınız düzenli olarak temizleniyor mu?

Filomuzda yer alan araçlarımızın tamamı her sefer sonrasında detaylı bir şekilde temizlenip dezenfekte edilmektedir. Çalışanlarımız galoş ve eldiven kullanmaktadır.

Yukarıda yer alan SIKÇA SORULAN SORULAR kısmında aradığınız sorunun cevabını bulamaıysanız iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

7/24 Bilgi ve Müşteri Destek Hattı
Söz uçar yazı kalır…
Varan taşımacılık ile anlaşmanız halinde iki tarafın da haklarını koruyan ve anlaşma şartlarını içeren bir taşımacılık sözleşmesi imzalanarak hareket edilir.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hami Akdoğan
  Hami Akdoğan
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?