trende

Ofis Taşımacılığı

15.12.2020
1.397
Ofis Taşımacılığı

Adana Ofis Taşımacılığı

Ofisini veya bürosunu taşıtmak isteyen kişiler genellikle işyerini taşıtırken işlerin aksamamasını talep etmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti sağlamadan önce iyi bir planlama yapmak taşımacılık esnasında meydana gelebilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmektedir. Taşımacılık öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde işyeri sahibi ile gerekli değerlendirmeler yapılarak taşımacılığın nasıl yapılacağı hususunda müşteriye bilgi aktarılmaktadır.

Ofis taşımacılığı için en uygun zaman iş saatleri dışında kalan zaman dilimi olup taşımacılık işlemleri genellikle haftasonu veya akşam mesai bitiminden sonra gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Hizmet

İşyerleri taşınırken özellikle elektronik eşyaların demontajı, paketlenmesi ve kurulum işlemleri son derece önemlidir ve tecrübe isteyen bir hizmettir. Bizler, Varan taşımacılık olarak onlarca yıldır ofis taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Hizmet sahamız sadece Adana il sınırları ile sınırlı olmayıp Türkiye geneli hizmet sağlamaktayız.

Hizmet Özellikleri
 • Taşımacılık işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Elektronik eşyalar antistatik ambalajlama malzemesi ile paketlenmektedir.
 • Taşımacılık işlemleri asansörlü sistem ile sağlanmaktadır.
 • Genç olup aynı zamanda tecrübeli bir ekipten hizmet alırsınız.
Fotoğraf Galerisi

Sigortalı Hizmet

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Ofis taşımacılık hizmetlerinde de sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigorta güvencesinde nakledilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Ofis veya işyerim ne kadar sürede taşınmaktadır?

Ofis taşımacılık işlemleri eşyaların yoğunluğuna göre 3-12 saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ofis içerisinde yer alan özellikle arşiv ve sunucu odasının büyüklüğü bu süreyi etkilemektedir. Sunucu odası, telefon santrali ve arşivi bulunmayan ofislerin taşımacılığı hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eşyalarım sorunsuz bir şekilde taşınır mı?

Ofis taşımacılık hizmetlerimiz deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup paketleme, ambalajlama, demontaj ve montaj işlemleri itinalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taşımacılık tek bir kamyon ile mi yapılır?

Ofis içerisinde çok fazla eşyanın yer almaması halinde taşımacılık işlemleri tek bir kamyon, eşyaların fazla olması halinde ek araçlarla taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir.

7/24 Çağrı Merkezi
7/24 Kesintisiz taşımacılık hizmeti
Ofis ve işyeri taşımacılığı konusunda 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hami Akdoğan
  Hami Akdoğan
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?