trende

Evden Eve Taşımacılık Türleri Nelerdir?

15.12.2020
1.516
Evden Eve Taşımacılık Türleri Nelerdir?

Taşımacılık türleri hakkında

Evini taşıtacak her insanın nakliye şirketinden talep etmiş olduğu hizmet birbirinden farklıdır. Kimi evinin içerisinde yer alan eşyaların tamamının nakliye şirketi çalışanları tarafından paketlenmesini talep ederken bir kısım insanlar neredeyse evinin tamamını kendisi paketlemektedir.

Varan nakliyat olarak müşterimizin isteklerini dinledikten sonra talep etmiş olduğu hizmet doğrultusunda fiyatteklifinde bulunarak bu talepler doğrultusunda fiyat teklifi sunuyoruz.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat

Toplamalı taşımacılık türünde taşımacılığı gerçekleştirilecek eşyaların tamamına ait paketleme ve kolileme işlemleri kendi çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Toplamalı taşımacılık hizmeti genellikle çalışan veya bu iş için yeterince zamanı olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Toplamalı nakliyat hizmetlerinde paketleme işlemleri kullanılmamış abalajlama malzemeleri ile dikkatli bir şekilde sağlanmaktadır.

Standart Evden Eve Nakliyat

Standart taşımacılık hizmetlerinde evin içerisinde yer alan ufak tefek eşyalar e sahibi tarafından kolilenirken kaba eşyalar şirket çalışanlarımız tarafından paketlenmektedir. Türkiye’de ki insanların büyük bir bölümü bu şekilde taşınmaktadır ve bu taşımacılık türü bundan dolayı standart taşımacılık türü olarak anılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hami Akdoğan
Hami Akdoğan
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?