trende

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal
Adana Varan Taşımacılık Hakkında

Adana Varan Taşımacılık onlarca yıllık lojistik deneyimi ile profesyonel ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanları ile hem Adana şehri içerisinde hem Türkiye’nin her yerine sigortalı ve garantili taşımacılık çözümleri üretmektedir.

Hizmet sağlarken daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyoruz. Bizleri diğer nakliye şirketlerinden ayıran en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetine verdiğimiz özendir.

Misyonumuz

Kaliteli taşımacılık hizmetini rekabetçi fiyatlara herkesin ulaşabileceği şekilde sunarak ve sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile daima ön planda durmak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olan nakliye şirketi olarak dünya genelinde kara, hava ve denizyolu taşımacılığında bilindik bir marka olmak.

Bizi Farklı Kılan Nedir?
  • Genç ve güçlü çalışanlar.
  • Modern ve kaliteli hizmet anlayışı.
  • Farklı ebatlara sahip geniş araç filosu.
  • Kaliteli ambalajlama malzemeleri.
  • Asansörlü taşımacılık çözümleri.
  • Güvenilir depolama hizmeti
Nasıl çalışıyoruz?

Hizmetlerimiz ile alakalı bizimle iletişime geçen müşterilerin öncelikle isteklerini dinliyor ve bu istekleri doğrultusunda alabilecekleri hizmetler doğrultusunda bilgilendirme sağlıyoruz. Şirketimizin ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmakta olup müşterimizin talep etmesi halinde eksperimizi evine kadar göndererek gerekli bilgilendirmeleri yerine sağlıyoruz. Eksperimiz taşınmasını istediğiniz eşyaları gözden geçirdikten sonra sizlere paketleme ve taşıma konusunda bilgi aktararak fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma : 8:00 – 20:00
Cumartesi : 9:00 – 19:00
Pazar ve Resmi Tatiller : Kapalı

Whatsapp
Hami Akdoğan
Hami Akdoğan
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?