trende

Uluslararası Nakliyat

15.12.2020
1.447
Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Adana uluslararası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Adana ilinden dünyanın her bir yanına evinizi taşıyabiliyoruz. Uluslararası çözüm ortaklarımız ve geniş lojistik ağımız ile eşyalarınızı dilediğiniz ülkeye ulaştırabilmekteyiz.

Varan taşımacılık yoğun olarak Amerika ve Avrupa bölgesine hizmet sağlamaktadır. Avrupa bölgesine taşımacılık hizmetleri karayolu ile gerçekleştirilirken Amerika kıtasına yapılan taşımacılıklarda eşyalar konteyner içerisine yüklendikten sonra mersin limanından gemi ile hareket etmektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti diğer nakliyat hizmetlerine göre çok farklı bir hizmet sektörü olup bu hizmeti sunacak kişinin hem lojistik bilgisine hem de gümrükleme konusunda tecrübeye sahip olmalı.

Hizmet Bölgelerimiz
 • Avrupa
 • Asya ve Uzakdoğu
 • Kuzey ve Güney Amerika
 • Avustralya
 • Afrika
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulan Sorular
Taşımacılık ve gümrükleme işlemleri için hangi belgeler gereklidir?

Evinizin eşyalarını yeni bir ülkeye taşırken gümrük masrafı ve vergi ödememek için görev sürenizin bittiğini gösterir bir evrak veya valilikden yurt dışına taşınacağınızı gösteren bir belge ibraz etmeniz gerekmektedir. Bu tür işlemler genellikle bikaç saat içerisinde halledilebilmektedir.

Eşyaların taşınması ne kadar sürüyor?

Bu süre tamamen taşınacağınız ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Avrupa ülkelerine teslimat 5-10 gün içerisinde yapılırken bu süre amerika veya avustralyaya 45 güne kadar sürebilmektedir. Ayrıca taşınacağınız ülkenin gümrükleme işlemlerinin süresi de tamamen o ülkenin memurlarının insiyatifindedir.

Parsiyel taşımacılık yapıyor musunuz?

Evet, Taşınması gereken bir kısım eşyalar için önce depolama daha sonra nakliye hizmetimiz mevcuttur. Eşyalarınız hedef ülkeye çıkan bir aracımız bulunana kadar depolanır ve gün geldiğinde taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir.

7/24 Çağrı Merkezi
Dünya’nın her yerine komple ve parsiyel taşımacılık çözümleri
Herhangi bir sebepten dolayı yurt dışına taşınacaksınız ama işleyişin nasıl ilerlediğini bilmiyor musunuz? Bizi arayarak her türlü konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Hami Akdoğan
  Hami Akdoğan
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?